- Casio

Цена
€94 08 / 184 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Casio EF-507D-1AV
Мъжки часовник Casio Edifice EF-507D-1AVDF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина.
Показва текуща дата и ден от седмицата.
Хронометър - 1 ч. Максимално измервано време 1 час. Точност 1 секунда.
Леко сферично стъкло за елиминиране на отблясъците и по-добро разчитане.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Завинтване на задния капак - гарантира допълнителна защита от пропускане на вода и прах.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 48.4mm x 40.5mm x 12.9mm
Тегло 160 г
Вид на батерията SR626W
Безплатна доставка за цялата страна
Мъжки часовник Casio Edifice EF-507D-1AVDF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина.
Показва текуща дата и ден от седмицата.
Хронометър - 1 ч. Максимално измервано време 1 час. Точност 1 секунда.
Леко сферично стъкло за елиминиране на отблясъците и по-добро разчитане.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Завинтване на задния капак - гарантира допълнителна защита от пропускане на вода и прах.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 48.4mm x 40.5mm x 12.9mm
Тегло 160 г
Вид на батерията SR626W
Безплатна доставка за цялата страна
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Casio EF-507D-1AV
Мъжки часовник Casio Edifice EF-507D-1AVDF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина.
Показва текуща дата и ден от седмицата.
Хронометър - 1 ч. Максимално измервано време 1 час. Точност 1 секунда.
Леко сферично стъкло за елиминиране на отблясъците и по-добро разчитане.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Завинтване на задния капак - гарантира допълнителна защита от пропускане на вода и прах.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 48.4mm x 40.5mm x 12.9mm
Тегло 160 г
Вид на батерията SR626W
Безплатна доставка за цялата страна
Мъжки часовник Casio Edifice EF-507D-1AVDF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина.
Показва текуща дата и ден от седмицата.
Хронометър - 1 ч. Максимално измервано време 1 час. Точност 1 секунда.
Леко сферично стъкло за елиминиране на отблясъците и по-добро разчитане.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Завинтване на задния капак - гарантира допълнителна защита от пропускане на вода и прах.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 48.4mm x 40.5mm x 12.9mm
Тегло 160 г
Вид на батерията SR626W
Безплатна доставка за цялата страна
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Edifice |
| Серии | Edifice |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 44 |
| Водоустойчивост | 10 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 11.5 |
| Тахиметър | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник CASIO EDIFICE - EF-507D-1AVDF
Съчетаващ спортен шик и прецизен кварцов механизъм, CASIO EDIFICE EF-507D-1AVDF е създаден за съвременния мъж, който цени както стила, така и функционалността. Корпусът и гривната от неръждаема стомана осигуряват издръжливост, а хронографът и индикацията за дата добавят практичност за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Прецизен кварцов механизъм — Надежден японски кварцов механизъм за точно отчитане на времето.
- Хронограф — Секундомер с точност до 1/10 сек и капацитет до 60 минути за измерване на вашите активности.
- Показване на дата — Удобен прозорец за дата на 3 часа, за да сте в крак с графика си.
- Конструкция от неръждаема стомана — Здрав корпус и гривна за дълготрайна издръжливост и премиум усещане.
- Минерално стъкло — Устойчиво на надраскване минерално стъкло предпазва циферблата от ежедневно износване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 44 mm |
| Водоустойчивост | 10 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Тахиметър | Да |
Какво има в кутията
- Часовник CASIO EDIFICE EF-507D-1AVDF
- Оригинална кутия CASIO
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




